امروز: 1399/08/03 | Saturday 24th of October 2020
فونت درشت تر      فونت کوچک تر

مدیر کل بهزیستی استان کرمان : رزمایش پدافند زیستی هدف مهمی چون توجه دادن به تدوام و تکرار اقدامات بهداشتی را دنبال می کند

رزمایش پدافند زیستی به منظور مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همزمان با سراسر کشور در ادارات و مجتمع های بهزیستی استان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ، مدیرکل بهزیستی در آغاز رزمایش پدافند زیستی که با حضور  معاونین، مدیر بهزیستی شهرستان کرمان ، اعضاء پایگاه بسیج بهزیستی و جمعی از روسای ستادی و کارشناسان بهزیستی برگزار شد ؛ اظهار داشت : باتوجه به شرایط خاص پیش آمده لازم است  در سطح جامعه به ویژه در برخی اماکن از جمله مراکز نگهداری  سالمندان و مکان هایی که به لحاظ ماهیت پُر رفت و آمد هستند  تمهیدات بهداشتی ویژه ای به کار برده شود .

وی در تشریح اقدامات انجام شده ؛ گفت : بعد از ابلاغ دستورالعمل های پیشگیری و کنترل ویروس کرونا علاوه بر  ارائه آموزش های لازم ، انجام اقدامات ضدعفونی و ایمن سازی شیوه نامه های اجرای قرنطینه برای افراد مقیم مراکز شبانه روزی تحت تحت نظارت تنظیم و ابلاغ شد .

 صادق زاده تداوم اقدامات بهداشتی را ضروری دانست و افزود : اجرای رزمایش پدافند زیستی بهزیستی  همزمان با سراسر کشور هدف مهمتری چون توجه دادن خانواده ها - افراد مقیم مراکز و کارکنان بخش دولتی و غیردولتی را دنبال می کند .

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به همکاری های سپاه - ارتش - بسیج و داوطلبین در اجرای برنامه های بهداشتی در مقابله با ویروس کرونا در مراکز تحت نظارت یادآور شد : در مجموع ٨۱ هزار و ۴٩٣ اقدام آموزشی - بهداشتی و نظارتی در مراکز شبانه روزی انجام شده که این اقدامات باید مرتب و مداوم تکرار شود .

گفتنی است در رزمایش پدافند زیستی همزمان با سراسر کشور عملیات ضدعفونی ادارات و مجتمع ها اجرا شد .

 

چاپ

کلیه حقوق این وب سایت برای اداره کل بهزیستی استان کرمان محفوظ می باشد.

آدرس: کرمان ، بلوار جمهوری اسلامی ، بعد از چهار راه امیر کبیر    | تلفن: 03432132216

 

توافقنامه سطح خدمات RSS

تعداد کل بازدید کنندگان: 1074162