امروز: 1399/08/03 | Saturday 24th of October 2020
فونت درشت تر      فونت کوچک تر

تعداد یک هزار بسته بهداشتی بین افراد دارای معلولیت توزیع می شود

حجه الاسلام حسن علیدادی سلیمانی امام جمعه کرمان به همراه عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی از روند بسته بندی وآماده سازی بسته اقلام بهداشتی برای برای تحویل به افراد دارای معلولیت بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان حجه الاسلام والمسلمین سلیمانی علیدادی  امام جمعه کرمان در این بازدید با تبریک اعیاد شعبانیه و فرارسیدن زادروز خجسته یگانه منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج)  از اقدام ارزشمند بهزیستی ،خیرین و انجمن های فعال در حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت قدردانی کرد .
عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان در حاشیه بازدید از مراحل بسته بندی و آماده سازی بسته اقلام بهداشتی اظهار داشت : با توجه به وجود خطر شیوع کرونا در بین افراد دارای معلولیت که به دلیل شرایط جسمی به مراقبت های بهداشتی بیشتر نیاز دارند ، تعداد یک هزار بسته بهداشتی برای توزیع  آماده و بین این گروه توزیع می شود .
وی با بیان اینکه این بسته ها به همت جمعی از خیرین ، انجمن حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت آوات و حمایت بهزیستی استان کرمان آماده می شود ؛ افزود : این بسته ها شامل مواد ضد عفونی کننده سطوح ، دست ، بروشور آموزشی وماسک بهداشتی است .
صادق زاده با اشاره به اینکه این بسته ها در دو نوبت در سطح شهر کرمان و سپس سایر شهرستان های توزیع می شود با دعوت از اشخاص حقیقی و حقوقی خیر یادآور شد : دراین شرایط بحرانی ، افراد با محدویت های خاص نیازمند حمایت بیشتر هستند. بنابراین از خیرین ، سازمان های دولتی و غیردولتی دعوت می شود همچنان با تامین بسته های بهداشتی در این اقدام خداپسندانه پیشگام باشند .

چاپ

کلیه حقوق این وب سایت برای اداره کل بهزیستی استان کرمان محفوظ می باشد.

آدرس: کرمان ، بلوار جمهوری اسلامی ، بعد از چهار راه امیر کبیر    | تلفن: 03432132216

 

توافقنامه سطح خدمات RSS

تعداد کل بازدید کنندگان: 1074213