امروز: 1399/08/03 | Saturday 24th of October 2020
فونت درشت تر      فونت کوچک تر

دعوت مدیرکل بهزیستی استان کرمان از مالکان مهدهای کودک برای پیوستن به پویش همدلی

در پویش همدلی سازمان بهزیستی کشور نشان حامی به مالکان مهدهای کودک که اجاره بهای خود را ببخشند اهداء می شود .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمانعباس صادق زاده در گفت و گو با واحد خبر روابط عمومی از وجود ٧۰۰ مهدکودک در استان کرمان خبر داد و گفت : از هفته اول اسفندماه به دلیل شیوع ویروس کرونا و بر اساس تصمیمات ملی و استانی مهدهای کودک شهری و روستایی تعطیل شدند .

وی با بیان اینکه مهدهای کودک تنها مراکز روزانه تحت نظارت هستند که خصوصی اداره می شوند ، گفت : این مراکز  شامل یارانه نمی شوند بنابراین درآمد آنان وابسته به شهریه است .

ایشان  با اشاره به اینکه بیش از ٩۰ درصد مهدهای کودک در استان استیجاری هستند ؛ افزود حدود ٣ هزار مربی در این مهدها مشغول به کار بوده اند .

صادق زاده  پویش همدلی را نوعی  اقدام نوع دوستانه توصیف کرد و  اظهار داشت : مشارکت و همراهی مالکان مهدهای کودک در بخشش اجاره بها خدمت ماندگاری است که می تواند این مراکز آموزشی را برای برون رفت از این وضعیت بحرانی یاری دهد .

مدیرکل بهزیستی استان کرمان  با دعوت از مالکان مهدهای کودک از این گروه خو است که با صرف نظر از دریافت کل یا بخشی از اجاره بها ساختمان مهدهای کودک در پویش همدلی مشارکت کرده و نام خود را در فهرست فعالان حقوق کودک ثبت و نشان حامی را دریافت کنند .

چاپ

کلیه حقوق این وب سایت برای اداره کل بهزیستی استان کرمان محفوظ می باشد.

آدرس: کرمان ، بلوار جمهوری اسلامی ، بعد از چهار راه امیر کبیر    | تلفن: 03432132216

 

توافقنامه سطح خدمات RSS

تعداد کل بازدید کنندگان: 1074174