امروز: 1399/08/03 | Saturday 24th of October 2020
فونت درشت تر      فونت کوچک تر

استفاده از ظرفیت تسهیلگران طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه برای مقابله با ویروس کرونا در منطقه شش

جلسه وبینار منطقه شش در موضوع پیشگیری و کنترل ویروس کرونا با حضور محمدعلی محمدی رئیس منطقه و روسای بهزیستی شهرستان های قلعه گنج – منوجان – رودبار جنوب و فاریاب برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان اکبر دستجردی رئیس اداره بهزیستی قلعه گنج و دبیر منطقه شش با تشریح  اقدامات منطقه گفت :  تاکنون با همکاری مردم و اقدامات موثر سازمان های متولی خوشبختانه مددجویان و افراد دارای معلولیت در چهار شهرستان منطقه شش از ویروس کرونا در امان مانده اند.  

وی یادآور شد : برای ارتقاء سطح آگاهی مردم و اطلاع رسانی بهتر بروشورهای آموزشی با گویش محلی تهیه و بین مردم توزیع شده است .

 دستجردی استفاده  از فضای مجازی را یکی دیگر از روش های اطلاع رسانی ذکر و گفت : البته از ظرفیت  تسهیگران طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه CBR هم در روستاها و مناطق دورافتاده استفاده شده است .

محمدعلی محمدی رئیس منطقه شش با اشاره به وقوع سیل اخیر در جنوب استان اقدامات موثر و به موقع کارشناسان ادارات بهزیستی در جنوب را در کمک رسانی به سیل زدگان و پیشگیری از ویروس کرونا قابل تقدیر دانست و گفت : اقدامات انجام شده بر طبق فرهنگ بومی منطقه بسیار ارزشمند است .
 
وی با تاکید بر ثبت به موقع اقدامات انجام شده ، افزود : انواع اقدامات آموزشی ، بهداشتی و نظارتی باید به موقع در سامانه حوادث و بیماری های سازمان بهزیستی کشور ثبت شود

چاپ

کلیه حقوق این وب سایت برای اداره کل بهزیستی استان کرمان محفوظ می باشد.

آدرس: کرمان ، بلوار جمهوری اسلامی ، بعد از چهار راه امیر کبیر    | تلفن: 03432132216

 

توافقنامه سطح خدمات RSS

تعداد کل بازدید کنندگان: 1074220